Krzesła NEON

Linia krzeseł Neon jest flagowym projektem firmy BIMOS, skierowanym do nowoczesnego przemysłu. Żadne inne krzesło przeznaczone do użytku w produkcji nie może pochwalić się tak zaawansowanymi funkcjami ergonomicznymi i komfortem zapewnianym podczas pracy.

Linia NEON jest nową generacją krzeseł, która powstała w odpowiedzi na zacieśnienie współpracy między biurowym i przemysłowym środowiskiem pracy. Gdzie proste zadania produkcyjne są coraz częściej zastępowane przez bardziej skomplikowane zlecenia.

Najbardziej charakterystyczną cechą tych krzeseł jest listwa Neon Flex, wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego, która służy do ochrony krzesła i jego otoczenia. Samo krzesło jest skonstruowane z litej stali, podstawa wykonana jest z aluminium. Neon jest dostępny z możliwością wyboru kółek w zależności od podłoża. Ponadto, w przypadku wysokiej wersji krzesła, opcjonalnie są dostępne kółka Stop & Go.

Krzesła z linii NEON dostępne są w wersji z pokryciem z pianki PU, syntetycznej skóry, w wersji tapicerowanej i z pokryciem z opatentowanej „tkaniny” SUPERTEC.

 

            W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących  krzeseł NEON prosimy o kontakt.