Mistrzowie pierwszego kontaktu. Specjaliści ds. opieki nad klientami oraz prezentacji produktów.

Waldek – sprzedaż

waldi@tethys.pl

tel. 668 240 267

Niezawodny w kontaktach z klientem, przekona do zakupu towarów lub korzystania z naszych usług niemal każdego. O swoich klientów dba jak nikt inny, zapewnia obsługę około sprzedażową, zajmuje się m.in. doradztwem w zakresie doboru czyściw i wdrażaniem różnego rodzaju rozwiązań ergonomicznych u klienta.

Krzysztof – sprzedaż

kris@tethys.pl

tel. 606 959 699

Fan bezpośrednich kontaktów z ludźmi. Lubi sprzedażowe wyzwania, wymagających klientów, trudne zastosowania. Stara się znaleźć rozwiązania dla wszystkich branż przemysłu. Lubi niekonwencjonalne podejścia do problemów. Koordynuje współdziałanie naszych handlowców z produkcją.

Zamówienia, informacja o asortymencie, koordynacja dostaw i produkcji.

Monika – biuro

monika@tethys.pl

tel. 660 663 452

Odpowiada za organizację biura, zajmuje się obiegiem wszelkich dokumentów w firmie. Przyjmuje zamówienia do realizacji, dba o wysyłkę odpowiedniego produktu we właściwe miejsce, we właściwym czasie, właściwemu klientowi, we właściwej cenie. Zapewnia też obsługę posprzedażową.

Marta – logistyka

marta@tethys.plNasza załoga

tel. 784 053 050

Nadzoruje pracę produkcji. Kontroluje stan magazynów firmy. Planuje, realizuje i kontroluje sprawny przepływ surowców i materiałów. Wie co gdzie stoi, ile czego jest i skąd pochodzi, kiedy trafi do produkcji i kiedy zostanie wyprodukowane, we właściwej ilości, we właściwym stanie i jakości. Zajmuje się również sprzedażą i bezpośrednimi kontaktami z klientami.

Sprzedaż międzynarodowa, uzgodnienia i sprawy techniczne dotyczące produkcji

Robert – sprzedaż, produkcja

robert@tethys.pl

tel. 606 984 414

Odpowiedzialny za rynek klientów niemieckojęzycznych, organizację produkcji i park maszynowy. Planuje długofalowe inwestycje.